همکاری کشوری مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته ایران و سنجش امیرکبیر

تخفیف ویژه بسته های آموزشی سنجش امیرکبیر تنها از طریق سایت Srpub.ir  و Casrpub.com

مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته ایران به کلیه داوطلبانی که از طریق سایتهای فوق بسته های آموزشی خریداری نمایند، بسته های اموزشی ذیل را بصورت رایگان تقدیم می نماید

هدیه اول: دی وی دی طلایی موفقیت در آزمون دکتری و ارشد سراسری ، وزارت بهداشت و آزاد (شامل جزوات دانشگاه های برتر، اسلاید کلاسی اساتید دانشگاه های برتر ایران).
هدیه دوم: لوح فشرده صوتی اصول مذاکره و فن بیان و مصاحبه شغلی.
هدیه سوم: لوح فشرده تصویری (فایل
Pdf و PPt) فن بیان که برای آزمون مصاحبه دکتری و مصاحبه شغلی بسیار مفید می باشد.
هدیه چهارم: آزمون آزمایشی زبان و استعداد تحصیلی علاوه بر ۴ مرحله آزمون آنلاین بسته آموزشی(مخصوص دوره دکتری)

هدیه پنجم: پکیج پروفشنال
هدیه ششم: سی دی مشاوره و برنامه ریزی
هدیه هفتم: کتاب قبولی در آزمون و مصاحبه دکتری به روش پارتیزانی (پرفروشترین کتاب سنجش امیرکبیر در نمایشگاه کتاب تهران در سالهای گذشته)

هدیه هشتم: مشاوره انتخاب رشته دکتری

علاوه بر بسته های فوق  ، مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته ایران به کلیه داوطلبانی که از طریق سایتهای فوق بسته های آموزشی خریداری نمایند ، علاوه بر ارسال بسته آموزشی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI، بصورت رایگان نسبت به ارائه پذیرش یکی از مقالات داوطلبان در مجلات ISI  اقدام مینماید.

با ما در تماس باشید

فراخوان چاپ کتاب
 
کتاب باعث تقویت رزومه پژوهشی شما در روز مصاحبه دکتری تخصصی خواهد بود. کتاب  امتیاز ویژه و جداگانه ای در نمره مصاحبه دکتری تخصصی دارد.
 فرآیند تبدیل پایان نامه به کتابی آموزشی پژوهشی:
در ابتدا فایل ورد پایان نامه را به همراه کارت ملی و عکس خود به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید. پایان نامه توسط استاد مربوطه بصورت کتابی آموزشی پژوهشی فصل بندی می شود. بخش اول شامل فصول آموزشی می باشد و بخش دوم شامل فصول پژوهشی می باشد. در واقع از ساختار پایان نامه خارج می شود و تبدیل به ساختار کتابی آموزشی پژوهشی می گردد که هم از نظر آموزشی قابل استفاده می باشد و هم از نظر پژوهشی. در واقع مشابه کتاب های اروپایی می گردد که پس از مطرح نمودن فصول آموزشی و علمی سراغ مطالعه موردی رفته و موضوع آموزشی مطرح شده را در یک سازمان پیاده سازی کرده و نتایج لازم را بدست می آورند.
کتابهای آموزشی پژوهشی در دنیا خواهان بیشتری نسبت به کتابهای صرفا آموزشی دارند. پس از فصل بندی و ساختاربندی کتاب، کار صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب انجام می شود. سپس برای کتاب شما شابک بین المللی از خانه کتاب ایران و فیپا از کتابخانه ملی ایران گرفته می شود. سپس کتاب شما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نظر علمی مورد داوری قرار گرفته و پس از رفع ایرادات احتمالی، مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته می شود. مجوز با تیراژ 1000 گرفته شده و در شناسنامه کتاب تیراژ 1000 آورده می شود. سپس فایل نهایی کتاب و جلد آن توسط شما برای چاپ تایید می گردد و کار چاپ و صحافی کتاب انجام می شود. نهایتا کتابهای چاپ شده برای شما ارسال می گردد. در آخر برای کتاب شما کار واسپاری و اعلام وصول نیز انجام می شود تا فرآیند کتاب به اتمام برسد. مدت زمان لازم برای انجام اینکار یک ماه می باشد. کل هزینه ها از صفر تا صد فقط 790 هزار تومان میباشد .